Jongens U13 A +B


Kalender en rangschikking Molvoc A

Kalender en rangschikking Molvoc B

Team

EssersRik
LievensWillem
LoosTies
MariënNiels
MeynenCor
MoonsNatan
PeetersIbe
RuymaekersSeppe
ScorzinoMattia
StevensLouis
VanbroekhovenNoah
Van HoofLowie
Trainers
Kris EssersBrent Ceulemans
Trainingen
Dinsdag 18.30 - 20.00SJB A+B-veld
Vrijdag 18.30 - 20.00Den Uyt B-veld
Thuiswedstrijden
Zondag 10.00Den Uyt A-veld
Zondag 14.00Den Uyt C-veld

Wedstrijdverdeling

Datum

Uur

Thuis

Bezoekers

Sporthal

Spelers

zo 20/9/2020

10:00

MOLVOC MOL A

VOLLEY BEERSE (bc)

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Louis, Rik, Seppe, Ties

zo 20/9/2020

14:00

MOLVOC MOL B

VBC POWER RAVELS

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Natan, Niels, Noah

zo 4/10/2020

10:00

MOLVOC MOL A

VST LIONS GROOT-TURNHOUT A

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Louis, Rik, Seppe, Ties, Willem

zo 4/10/2020

14:00

MOLVOC MOL B

OLMENSE V.C.

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Natan, Niels, Noah

za 10/10/2020

12:00

NRG VC GEEL B (bc)

MOLVOC MOL A

Geel Sporthal De Doelen

Cor, Ibe, Mattia, Natan, Niels, Rik

zo 18/10/2020

10:00

MOLVOC MOL A

B.V.C. BALEN (bc)

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Louis, Natan, Rik, Seppe, Willem

zo 18/10/2020

14:00

MOLVOC MOL B

VOLLEY BEERSE (bc)

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Niels, Noah, Ties

zo 25/10/2020

10:00

MOLVOC MOL A

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Louis, Niels, Rik, Seppe, Willem

zo 25/10/2020

14:00

MOLVOC MOL B

VC OLEN B Volley Neteland

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Natan, Noah, Ties

zo 8/11/2020

10:00

MOLVOC MOL A

VC OLEN B Volley Neteland

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Louis, Niels, Rik, Seppe, Willem

zo 8/11/2020

14:00

MOLVOC MOL B

ARVOC (bc)

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Natan, Noah, Ties

za 14/11/2020

14:00

B.V.C. BALEN (bc)

MOLVOC MOL B

Balen De Bleukens

Cor, Lowie, Mattia, Natan, Niels, Seppe

zo 15/11/2020

11:30

ARVOC (bc)

MOLVOC MOL A

Arendonk Sporthal Okido

Ibe, Louis, Noah, Rik, Ties, Willem

zo 22/11/2020

10:00

MOLVOC MOL A

VBC POWER RAVELS

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Ibe, Louis, Rik, Seppe, Willem

zo 22/11/2020

14:00

MOLVOC MOL B

AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B

Mol Sporthal Den Uyt

Lowie, Mattia, Natan, Niels, Noah, Ties

zo 29/11/2020

14:00

MOLVOC MOL B

NRG VC GEEL B (bc)

Mol Sporthal Den Uyt

Cor, Ibe, Louis, Lowie, Mattia, Natan, Noah, Ties

za 5/12/2020

12:00

OLMENSE V.C.

MOLVOC MOL A

Olmen Sportschuur

Cor, Ibe, Louis, Niels, Noah, Rik, Seppe, Willem

za 12/12/2020

14:00

VOLLEY BEERSE (bc)

MOLVOC MOL A

Beerse Sporthal 't Beerke

Cor, Louis, Natan, Niels, Rik, Willem

za 12/12/2020

14:00

VC OLEN B Volley Neteland

MOLVOC MOL B

Olen Gemeentelijke Sportzaal

Ibe, Lowie, Mattia, Noah, Seppe, Ties

zo 20/12/2020

14:00

MOLVOC MOL B

VST LIONS GROOT-TURNHOUT A

Mol Sporthal Den Uyt

Ibe, Lowie, Mattia, Natan, Niels, Noah, Rik, Ties